Reference

Reference

Ráno začínám tím, že si při běhu krásně prodýchám plíce a nechám se nabít vycházejícím sluníčkem. Pak si dám studenou sprchu a mám pocit, že nic lepšího už ten den nemůže přijít. A přijde. Alespoň deset minut meditace – čas jen pro mě a krásná barevná snídaně plná bílkovin a tuků, které mému tělu tak chyběly. Nad sestavou jídelníčku jsem začala dost přemýšlet a ejhle najednou nejsem tolik unavená a mám víc síly. Třeba i na to, abych zjistila, proč mi některé vztahy v rodině skřípají nebo jak si urvat víc času jen pro sebe a taky na vymyšlení toho, čeho se vzdát, abych si odpočinula. Najednou slyším i moje tělo, které si libuje ve větším klidu, ale zároveň mi dá hned vědět, když to třeba přeženu s prací. Protože ho ale KONEČNĚ po tolika letech poslouchám, najednou nemám za poslední rok ani rýmu, přestávají mě brnět konečky prstů a tak nějak dokážu po všech stránkách všechno líp strávit. Pořád mám, co zlepšovat a každý den se o to snažím. Za nasměrování vděčím Bohunce, Míši a Klárce a jejich cyklu živých seminářů na téma Základy funkční medicíny. Jsou to úžasné ženy, které se perfektně doplňují a dokážou člověka vzdělat, nakopnout a podpořit. Za to vše jim moc díky!

Iva

Vaše semináře byly rozhodně úžasnou oázou pohody a inspirací.

Mně se velmi líbila Klárčina praktická cvičení sebevhledu a sebevnímání a ráda bych jich absolvovala více.

Témata byla rozhodně zajímavá pro každodenní život, ať už z pohledu komplexního vysvětlení fungování organismu- které je opravdu obsáhlé tudíž jsem vše neudržela, ale které Bohunka jasně a logicky popisovala a vysvětlovala.

Nebo Míšina osvěta o oživení a zlepšení trávících procesů včetně ohromné spousty tipů a receptů na přípravu a zpracování potravin, kterými jsem obohatila jídelníček.

Simča