❈ O nás ❈

MUDr. Bohumila Rothová, CFMP 

atestovaná lékařka, lékařka funkční medicíny, psychoterapeutka

Vystudovala jsem lékařskou fakultu. Po promoci jsem se začala věnovat praktickému lékařství, ve kterém jsem získala specializovanou způsobilost a od r. 2020 jsem měla svoji ordinaci. Bohužel jsem časem zjistila, že klasická medicína nenachází odpovědi na spoustu mých otázek a že se často cítím ve své práci bezmocná a nedokážu svým pacientům adekvátně pomoci. Klasická medicína je stavěná výborně pro akutní stavy, ale u chronických potíží je často bezradná a jen tlumí příznaky.

Nastoupila jsem tedy objevnou cestu po hledání skutečných příčin nemocí a jejich odstranění.

V mé práci mi pomáhá výcvik v psychodynamické psychoterapii, semináře psychosomatiky u MUDr. Jarmily Klímové, stáž u MUDr. Jana Hnízdila a stohy načtených knih :-). Vloni jsem objevila studium funkční medicíny, které krásně propojuje všechny moje aktivity v jeden smysluplný celek a dává mi nástroje k vedení pacientů na cestě za zdravím.

MUDr. Anna Palgutová, CFMP

lékařka funkční medicíny, terapeutka GAPS protokolu

Vystudovala jsem Lékařskou fakultu Masarykovy university v Brně. Chvíli jsem pracovala na gynekologicko-porodnickém oddělení v Břeclavské nemocnici, a nějakou dobu taky v gynekologické ambulanci v Brně.

V mezidobí jsem byla na rodičovské dovolené, postupně se všemi třemi syny. Na posledním pobytu doma se třetím synem jsem objevila GAPS protokol, ponořila jsem se do studia a úplně jsem tomu propadla. Uvědomila jsem si, že se do nemocnice již vracet nechci, že chci pomáhat lidem navracet se ke zdraví a ukazovat jim jinou cestu. Již nechci bezmocně sedět v ambulanci a tvrdit, že se s tímhle chronickým onemocněním nedá nic dělat, nebo předepisovat léky na utišení symptomů.

Při studiu GAPS protokolu jsem se taky ponořila do studia funkční medicíny na Universitě funkční medicíny v Kalifornii, USA. A vše pak do sebe začalo zapadat. Ukázal se mi nový komplexní přístup k nemocem, prevenci, životnímu stylu. Vše začalo dávat smysl. A tak jsem se rozhodla všechny ty informace, spojitosti a souvislosti začít předávat dál. Aby z těch vědomostí mohli mít užitek i další lidi.

Doplnila jsem si vzdělání taky o detoxikaci těžkých kovů ACC (dr. Andrew Cutler chelation protocol) a jodový protokol dle dr. Davida Brownsteina.

Vzdělání:

CGP- certified GAPS practitioner

CFMP- certified functional medicine practitioner

https://www.palgutova.cz

MVDr. Michaela Vránková

specialistka na výživu a hygienu potravin

Vystudovala jsem Veterinární univerzitu, obor Veterinární hygiena a ekologie se zaměřením na zdravotní a hygienickou nezávadnost potravin. Do světa potravin jsem ale toužila proniknout i z pohledu výživy člověka, proto jsem v roce 2020 absolvovala šestiměsíční kurz Poradce pro výživu a suplementaci. Zajímá mě především vliv stravy na fyzické i psychické zdraví jedince. V roce 2020 jsem založila FB stránku Jezte svobodně a nabízím výživové poradenství v Brně.

,,Jednoduchost nehledám v jednom zaručeném návodu, který se bude hodit pro každého. Jednoduché je to, co je ušité přímo pro Tvoje tělo i duši. "

https://www.facebook.com/jeztesvobodne
Mgr. et Mgr. Klára Hořejšová

koučka osobního rozvoje, zapsaná mediátorka

Vystudovala jsem obor sociální pedagogiky, která se zabývá mimo jiné pomocí lidem v obtížných životních situacích, a pedagogiku volného času, obojí zaměřené na psychologii, zážitkovou pedagogiku pracující s prožitkem a na individuální přístup k člověku. Následně jsem vystudovala ještě právnickou fakultu. Při několikaleté práci v nadnárodní korporaci jsem se setkala s velkým množstvím lidí s různými názory, postoji, různým způsobem myšlení a komunikace, a to byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla absolvovat profesionální výcvik koučinku zaměřený na získání znalostí a dovedností v oblasti rozvoje osobnosti. Věřím, že každý z nás v sobě může objevit vnitřní zdroje a využít je ke spokojenému a naplněnému životu.

V každém okamžiku svého života máme možnost volby, právě teď se můžeme rozhodnout, jestli chceme být obětí vnějších okolností nebo tvůrcem vlastní reality.

Kouč osobního rozvoje I. stupeň, AKOR

Kouč osobního rozvoje II. stupeň, AKOR

Certifikát Osobní talent, AKOR

Program Kouč rozvoje osobnosti akreditovaný MŠMT

Techniky pro osobní koučink v online formě, AKOR

NLP Hypnóza, AKOR

Výcvik technik NLP, AKOR

Výcvik mediace Radky Medkové – Mediace jako způsob řešení konfliktů, Prohlubující výcvik, Kurz rodinné mediace

https://www.linkedin.com/feed/