❈ O nás ❈

MUDr. Bohumila Rothová, CFMP

Vystudovala jsem lékařskou fakultu. Po promoci jsem se začala věnovat praktickému lékařství, ve kterém jsem získala specializovanou způsobilost a od r. 2020 mám svoji ordinaci. Bohužel jsem časem zjistila, že klasická medicína nenachází odpovědi na spoustu mých otázek a že se často cítím ve své práci bezmocná a nedokážu svým pacientům adekvátně pomoci. Klasická medicína je stavěná výborně pro akutní stavy, ale u chronických potíží je často bezradná a jen tlumí příznaky.

Nastoupila jsem tedy objevnou cestu po hledání skutečných příčin nemocí a jejich odstranění.

V mé práci mi pomáhá výcvik v psychodynamické psychoterapii, semináře psychosomatiky u MUDr. Jarmily Klímové, stáž u MUDr. Jana Hnízdila a stohy načtených knih :-). Vloni jsem objevila studium funkční medicíny, které krásně propojuje všechny moje aktivity v jeden smysluplný celek a dává mi nástroje k vedení pacientů na cestě za zdravím.

MVDr. Michaela Vránková

Vystudovala jsem Veterinární univerzitu, obor Veterinární hygiena a ekologie se zaměřením na zdravotní a hygienickou nezávadnost potravin. Do světa potravin jsem ale toužila proniknout i z pohledu výživy člověka, proto jsem v roce 2020 absolvovala šestiměsíční kurz Poradce pro výživu a suplementaci. Zajímá mě především vliv stravy na fyzické i psychické zdraví jedince. V roce 2020 jsem založila FB stránku Jezte svobodně a nabízím výživové poradenství v Brně.

,,Jednoduchost nehledám v jednom zaručeném návodu, který se bude hodit pro každého. Jednoduché je to, co je ušité přímo pro Tvoje tělo i duši. "

Mgr. et Mgr. Klára Hořejšová

Vystudovala jsem obor sociální pedagogiky, která se zabývá mimo jiné pomocí lidem v obtížných životních situacích, a pedagogiku volného času, obojí zaměřené na psychologii, zážitkovou pedagogiku pracující s prožitkem a na individuální přístup k člověku. Následně jsem vystudovala ještě právnickou fakultu. Při několikaleté práci v nadnárodní korporaci jsem se setkala s velkým množstvím lidí s různými názory, postoji, různým způsobem myšlení a komunikace, a to byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla absolvovat profesionální výcvik koučinku zaměřený na získání znalostí a dovedností v oblasti rozvoje osobnosti. Věřím, že každý z nás v sobě může objevit vnitřní zdroje a využít je ke spokojenému a naplněnému životu.

V každém okamžiku svého života máme možnost volby, právě teď se můžeme rozhodnout, jestli chceme být obětí vnějších okolností nebo tvůrcem vlastní reality.

Kouč osobního rozvoje I. stupeň, AKOR

Kouč osobního rozvoje II. stupeň, AKOR

Certifikát Osobní talent, AKOR

Program Kouč rozvoje osobnosti akreditovaný MŠMT

Techniky pro osobní koučink v online formě, AKOR

NLP Hypnóza, AKOR

Výcvik technik NLP, AKOR 

Výcvik mediace Radky Medkové – Mediace jako způsob řešení konfliktů